18 Dec 2013EPGP Viewer

Ahojte,

na linke dolu, sa nachadza jednoduchy prehliadac EPGP udajov. (su to udaje z z hry - World of Warcraft - raidovanie).

Je to vytvorene za pomoci jQuery a ako template je pouzite CSS Bootstrap.

Linka: EPGP Viewer

19 Apr 2012Záruby

Zaruby Marcová výprava za pekným počasím do hôr! Malé karpaty - Záruby.  

03 Apr 2011Fačkovske sedlo, Klak

Klak Prvá turistika v roku 2011. Začiatok na Fačkovskom sedle a odtial po strmom chodniku na Kľak. Na začiatok trošku kratšia trasa ;-)

24 Oct 2009Cyklo, Piestany Otrhanky, Novy Zeland

Novy Zeland Tentokrat sme si za ciel vybrali Otrhanky. Zacinali sme v Bratislave, odkial sme sa vlacikom doviezli do Piestan. Tu sme nasadli na bicykle a vydali sa do Otrhanok. Po ceste sme zazili velmi pekne prekvapenie v podobe ZOO farmy. Na chvilku sme sa teda ocitli v Novom Zelande :)

24 Oct 2009Bratislava v Noci

Bratislava v NOCI Bratislava v noci.

24 Oct 2009Vylet Malá Fatra

Martinske Hole Septembrovy vylet do Malej Fatry. Zaciatok v Hrabovom,  potom vlacikom do Strecna. Po namahavej ture sme svoju put ukoncili v Kunerade.

23 Aug 2009Tatry - Fotky!

Tatry "Mensi" vylet z Bratislavy nocnym vlacikom na Strbske pleso. Odtial pesi na popradske pleso, hore strmym kopcom na Ostrvu a dalej na Hrebienok. V ten isty den znovu nocnym spojom naspat do Bratislavy. :-)

13 Aug 2009Chata Stará Myjava

Chata Stará Myjava Ahojte! v galérií nájdete fotky z chaty v Starej Myjave! Jednotlivé fotky su rozdelené podľa toho kto ich fotil.

25 Jul 2009BikeTrip - Západné slovensko

Cyklotúra - Západné Slovensko Síce trošku neskor, ale konečne som pridal fotky z našej dovolenky, ktorú sme plánovali strávit cyklotúrou po Slovensku. Žial nakoniec vdaka ochladeniu a nízkym nočným teplotám to skončilo len pri západnom slovensku. Každopádne stálo to za to!

24 Jul 2009Z Kútov do Myjavy a ešte dalej ...

Editka na bicykli Po krátkom jednodňovom oddychu od cestenej turistiky naša cesta smeroval po ďalší krát do Malých Karpát a okolia Myjavy. Pre tento krát sme sa odviezli vláčikom do Kútov. Odtiaľ sme sa vydali svižným tempom smerom na Myjavu. Prefrčali sme cez mestečko Šaštín Stráže, cez nádherné pieskovité borovicové lesy popod Senicu, vyšlapali sme si to na hrad Branč  a pobrali sa do Myjavy. Keďže času bolo ešte dosť a vláčik nechodil, rozhodli sme sa trasu ešte trošku predĺžiť. Našou koncovou stanicou bola dedinka Paprad.

24 Jul 2009Smer Bradlo!

Výlet Bradlo Po namahavom a daždivom predchádzajúcom výlete sme sa opäť vydali na trošku kratšiu turistiku. Tentokrát našim cieľom bolo Bradlo. Náš výlet začal výstupom v Brezovej pod Bradlom, odkiaľ sme najskôr pokorili Bradlo a neskôr sme sa peši vybrali prestanovať na naše obľúbené miestečko - pamätník SNP U Lajdov.

30 Jun 2009Turistika cez Malé Karpaty

Hrad Čachtice Cez Víkend počas druhého povodňového stavu sme sa rozholi ísť na turistiku. Začiatok boli čachtice a nasledne smerom na juh. Výsledok ako to všetko dopadlo možte vidieť v galérií.

30 May 2009Paríž v máji 2009

Paris in May 27. Mája nastal konecne ten čas a vydali sme sa na malú dovolenku. Cieľom bol Paríž - Letecky. Počasie bolo priemerné, najskor chladno - okolo 12 stupňov, neskor teplejšie. V Paríži sme bludili tri dni.

15 Jan 2009Hrabove.sk opat na scene ....

Podarilo sa mi opatovne zaregistrovat domenu hrabove.sk, po dlhsom case ako ju niekto regol a chcel dat na predaj. Teraz uz len najst si ten cas a konecne vytvorit web-stranku. Drzte palce ;-).

27 Nov 2008Tak a znovu stahovanie ....

Takze ako keby toho uz nebolo dost, caka nas nove stahovanie ... , momentalna situacia na byte bola dost zufala - podpisali sme zmluvu, kde boli stanovene v energie v cene, zial nepodarilo sa nam vobec zistit, kolko tieto energie su a skor sme sa stretli s ignoraciou a nadavkami, ... ano aj taki su ludia :-(. Nove stahovanie nas caka od noveho roka, ak by niekto poznal nejaky pekny jednozibacik, dajte prosim vediet :-)

25 Oct 2008Vitaj spat moja stránka ? .......

Tak uz je to trošku dlhšia chvíľka, čo som na túto stránku nič nenapísal. Dôvodov bolo viacero, ukončenie štúdia, hladanie si nového bývani a nakoniec aj nástup do novej práce. Momentálne som už viac ako mesiac riadnym zamestnancom vo First Data. Zatial si ešte stále zvykám na každodenné dochádzanie do práce, ach, kde sú tie študentské časy :-). Každopádne som si našiel aspoň trošku času, zatial som prerobil galériu, pridal odkaz na facebook a uvidíme čo sa mi ešte podarí.